Trabzon Ziraat Odaları Başkanları Ankarada

Trabzon ziraat odaları Başkanları TBMM ne giderek Trabzonlu millet vekillerine ziyarette bulundu Trabzonlu çiftçilerin sorunlarını dile getirdiler.

Ziyaretle ilgili Trabzon Ziraat odası başkanlığı sosyal medya hesabından bir duyuru paylaştı.

Duyuruda: Trabzon ziraat Odaları başkanları olarak Trabzon milletvekillerini daha önce yapılan haberleşerek yaptığımız programlar çerçevesinde mecliste kendilerini ziyaret ederek. Trabzon çiftçilerinin sorunlarını bankalardan ve diğer kuruluşlardan almış oldukları krediler ve bunlarla ilgili ödeme sıkıntılarına çözüm getirme ve tüm diğer sorunları ile ilgili ayrı ayrı görüşerek bu sorunların ivedilikle çözülmesi konularında uzun uzun görüştük.

İktidar partisi milletvekilleri Muhammet Balta Adnan Günnar Salih Cora
Ayrıca Chp milletvekili Ahmet Kaya,İyi Parti milletvekili Hüseyin Örs’lede görüşerek çiftçilerin sorunları ile ilgili kendilerine geniş bilgi sunarak onlarında bu konularda desteklerini istedik.

Ayrıca Trabzonun evlâdı chp milletvekili Akif Hamza Çebi beye bir nezaket ziyaretinde bulunuldu.

Tüm bu ziyaretlerimiz sorunlarına çözüm getirilmesi ve yaptıkları faaliyetlerde kendilerine yardımcı olunacak yasaların çıkartılması çiftçilerimizin tüm faaliyetlerinin zorlaştırılmaması kolaylaştırılması gerektiğini ve sorunlarının daha etkin daha iş yapabilir şekilde yeni düzenlemelerin acilen yapılması gerektiğini kendilerine ileterek bu konularda ciddi ve kalıcı çözümler getirilmesini özellikle başta iktidar partisi milletvekillerinden istedik.

Muhalefet milletvekillerinden de bu konularda sürükleyici çalışmalar yapmalarını talep ettik.

Kendilerine de ayrıca çiftçilerimizin sorunlarını ve çözüm yollarını ihtiva eden birer adette dosya taktim ettik.

Bu çalışmalarımızın Gaye’si ve amacı çiftçimizin çalışmalarını kolaylaştırmak onun önündeki engelleri kaldırmak iş üretmesi ve Türk tarımını kalkındırmak için onlara yardımcı olmaktır.

Böylece tarımı istenilen seviyeye çıkararak çiftçimizin hem kendi kalkınmasını ve hemde Türk ekonomisine katkı sağlayıp tüm Trabzon da ve Tüm Türkiye’de tarımın gelişmesini sağlamaktır.

Hem çiftçimiz kazansın hemde Trabzon ile birlikte Türkiyemiz kazansın İnşallah bu çalışmalarımız çok hayırlı ve iyi sonuçlar ortaya çıkaracaktır.
Mustafa BEKÂR Ortahisar Ziraat Odası Başkanı

Ziyaretle ilgili Trabzonlu Milletvekilleri de sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunarak memnuniyetlerini ve Çiftçilerimizin sorunları için gece gündüz çalışan talepleri ileten ve çözüm önerileri sunan tarımla ilgili hazırladıkları projeler ile çağa uygun yenilikler öneren kıymetli başkanlarımıza her türlü desteği vereceğiz paylaşımında bulundular.

Hakkında admin

Dünyanın En Güzel Köyü Pervane Köyü #Dünyanınengüzelköyü #Pervaneköyü

Bir cevap yazın