Etimesgut’un İYİ Parti İlçe Başkanlığı Görevine Hamzaçebi Getirildi


İYİ Parti Ankara Kurucu İl Yönetim Kurulu Üyesi olan Sayın Fatih Sultan Mehmet Hamzaçebi 600 bin nüfuslu Etimesgut İlçe Başkanlığına getirildi. Hamzaçebi Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada İYİ Partinin kuruluşundan bu güne kadar emeği gecen bütün herkese teşekkür ettiğini bundan sonraki süreçte Partinin büyümesi adına elimden gelenin fazlasını yapmaya gayret göstereceğim dedi.

Etimesgut İYİ Parti ilçe başkanın Sayın Fatih Sultan Mehmet Hamzaçebi’nin Sosyal medyadan yaptığı açıklamada İYİ Parti Ankara Kurucu İl Yönetim Kurulu Üyesi Olarak İçinde Bulunmaktan Onur Duyduğum İYİ Partimizin Bu Gün İtibari İle Etimesgut İlçe Başkanı Olarak Görevime Başladım.

Beni Bu Göreve Layık Gören Genel Başkanımız Sn:Meral AKŞENER Hanımefendiye,Teşkilat Başkanımız Sn:Koray AYDIN Beyefendiye,Gik Üyemiz Sn:Mesut Mesut Özarslan beyefendiye, İl Başkanımız Sn: Yetkin Öztürk Beyefendiye Şükranlarımı Sunuyorum.

İYİ Partimizin Kuruluş Aşamasında Bütün Zorlukları Ve Engelleri Aşıp İlçemizin Kurulumunda Çok Büyük Emeği Olan Sn: Tansel Geyik Başkanıma Ve Kurucu Yönetim Kurulu Üyelerine,İkinci Başkanımız İlimizin Kuruluş Aşamasında Üstün Başarı Gösteren Yönetim Kurulu Ve Divan Üyeliğide Yapmış Olan Etimesgut İlçemizede Büyük Katkıları Olan Sn:Alparslan YILMAZ Başkanıma Ve Yönetimine,Benden Önceki İlçe Başkanım Olan Ve Zor Bir Seçim Sürecinde Elinden Geleni Yapan Erman Serin Başkanıma Ve Yönetimine,Parti Üyelerimize Ve Gönüllülerimize Sonsuz Teşekkür Ediyorum.

Bu Bir Bayrak Yarışı Bende Üzerime Düşen Ne Varsa Partimizi Büyütmek Adına Elimden Gelenden Fazlasını Yapmaya Gayret Göstereceğim.Adil Yönetimden Taviz Vermeyen,Ben Değil Biz Odaklı,Herkesin Birbiriyle Barışık Olduğu Küskünlüklerin Bittiği Kucaklayıcı Bir Yönetim Anlayışıyla Görevime Başladım.

Bu Gün Değerli İYİ Parti Teşkilatımızla Toplantımızı Yaparak İstişarelerde Bulunduk. Etimesguttaki Bütün İYİ Partili Dava Arkadaşlarımı İlçe Başkanlığımıza Davet Ediyorum.

Yeni Oluşturacağımız Yönetim Kurulu İçin Çalışmalarımız Devam Ediyor. ALLAH Yardımcımız Olsun,Teşkilatımızı Muzaffer Kılsın. dedi

Hakkında admin

Dünyanın En Güzel Köyü Pervane Köyü #Dünyanınengüzelköyü #Pervaneköyü

Bir cevap yazın